Faaliyetlerine toptan araç multimedya sistemleri satışı olarak 2010 senesinde Şişli’ de bulunan Perpa Ticaret Merkezinde başlayan CARVOCAL, son kullanıcılarına yönelik ilk uygulama mağazasını 2011 yılında İstanbul Şirinevler’ de açmıştır. CARVOCAL araç multimedya sistemlerinde perakende sektörüne getirdiği yeni soluk ve müşterilerinden gelen talep üzerine, 2014 yılında İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ve 2015 yılında İzmir mağazalarını açmıştır.

CARVOCAL kısa zamanda titiz montaj uygulamarı ve satış sonrası garanti koşulları ile sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir. CARVOCALher zaman müşteri menuniyetini ve müşteri güven seviyesini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.

CARVOCAL araç multimedya sistemlerinde Türkiye’ nin önde gelen markaları Navimex, Necvox, Newfron, Navnet, Navix gibi birçok firma ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne sürekli büyüyen ve gelişen CARVOCAL, sektöre getirdiği yenilikler ile bu kısa süreçte öncü olmayı başarmıştır. Yeni yatırımları ile sektörde büyümeye devam edecek olan CARVOCAL, bundan sonraki süreçte de müşterilerini en yeni teknoloji ile buluşturacaktır.